Predchádzajúce ročníky

Keď sme sa v polovici novembra rozhodli pustiť do projektu Vianočné prianie, netušili sme, či sa nám to za tak krátky čas podarí naozaj zrealizovať. Ale viete ako to býva, keď človek veľmi chce a spojí sa s ľuďmi vo svojom okolí, ktorí sú rovnako zanietení a nadchnutí myšlienkou a cieľom projektu, podarí sa aj nemožné. Stačí veriť v zázraky.

Ako to povedala pani riaditeľka Centra pre deti a rodiny Košická Nová Ves, pani Mgr. Iveta Lumtzerová, aj pre deti z detských domovov bol rok 2020 veľmi náročný. Najťažšia bola pre nich izolácia, keď nemohli chodiť do školy, chýbali im spolužiaci, kamaráti, učitelia. A samozrejme rodina.
Tú im nahradiť nevieme, ale spolu s Vami sa nám podarilo splniť im aspoň ich vianočné priania.

 

Projekt Vianočné prianie v roku 2020 a tiež v roku 2021 splnil sny 215 deťom z košických detských domovov. Vďaka Vám, naši skvelí darcovia.

 

Z celého srdca Vám všetkým ďakujeme za Váš čas, Vaše veľké srdcia a Vašu štedrosť. Vďaka Vám si všetky deti z košických detských domovov našli pod vianočným stromčekom svoj vysnívaný darček! A preto nikdy neprestávajte snívať a veriť v zázraky…Ako to povedala pani riaditeľka Centra pre deti a rodiny Košická Nová Ves, pani Mgr. Iveta Lumtzerová, aj pre deti z detských domovov bol rok 2020 veľmi náročný. Najťažšia bola pre nich izolácia, keď nemohli chodiť do školy, chýbali im spolužiaci, kamaráti, učitelia. A samozrejme rodina. Tú im nahradiť nevieme, ale spolu s Vami sa nám podarilo splniť im aspoň ich vianočné priania.